Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Ağzı Çiçekli Adam”

“Ağzı Çiçekli Adam”

2014 yılından beri faaliyetlerini sürdüren ve gençler ile birlikte yaptığı eğitimler, sosyal projeler, atölye çalışmaları ve tiyatro oyunları ile uzun süredir Gelibolu’da hayat bulan Gelibolu Değişim Derneği ile M. Materlinck, J. Fosse, A. Çehov, A. Strindberg, O. Wilde, V. Mayakovsky, C. Delbo, W. B. Yeats, A. Camus, J. Sartre gibi birçok farklı yazarın eserlerinden hareketle oluşturulan farklı metin ve reji çalışmaları ile 2012 yılından beri seyirci ile buluşan Deney Atölyesi, İtalyan yazar LuigiPirandello’dan bir gitme ve bekleme hikâyesinde bir araya geliyor.

“Ağzı Çiçekli Adam”, görsel bir dille taçlandırılarak seyirciye vazgeçmenin ve değişmenin hikâyesini anlatıyor. Oyun; doğanın ve yaşamın içinde, ıssızlığın, kalabalığın, izlemenin, düşünmenin sınırlarında geziniyor. Ağzı Çiçekli Adam ve Sessiz Müşteri’nin yollarının bir istasyonda kesişmesi ile sıradan bir gece her ikisinin de hayatını etkileyecek bir deneyime dönüşüyor.

Ölüm başlı başına bir yolculuk mudur ve beklemek ise sonunu bilmediğin bir macera?
Kepez Turhan Mildon Kültür Merkezi Levent Kırca Salonunda sahnelenecek olan oyun 5 Ocak Cumartesi günü saat 19.30’da tiyatroseverlerle buluşacak.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir