Ahmet Küçük, CHP’den Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

09 Mart 2011

TBMM İdare Amiri ve CHP Çanakkale Milletvekili Ahmet Küçük, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde aday adaylığını açıkladı.

Biga CHP İlçe binasında düzenlenen toplantıda adaylığını açıklayan Küçük, delegelerin ve halkın doğrultusunda aday adayı olduğunu belirterek, “Her dönemde ve zamanda TBMM çalışmalarının yoğun dönemlerinde bile Çanakkaleli hemşerilerimle köyümüzde, beldemizde, ilçemizde, ilimizde birlikte oldum. Onların sorunlarını, önerilerini hemşerilerimizin, yaşadıkları yere bizzat gelerek, onlarla konuşarak öğrenmeyi, çözmeyi kendime ilke edindim. Parlamento çalışmalarım sırasında bir muhalefet milletvekili olarak Çanakkale?nin ve ülkemizin sorunlarını ve sıkıntılarını çeşitli yollarla parlamento ve Türkiye gündemine getirme gayreti içinde oldum. TBMM de soru önergeleri, araştırma önergeleri, kanun teklifleri ve gündem dışı konuşmalar yaparak Çanakkale?nin sorunlarını gündeme getirdim. Yapılan yanlışlıklara ve eksikliklere, ihmallere karşı parlamentoda bir muhalefet milletvekili olarak uyarılarımı ve önerilerimi yaptım ve takipçisi oldum. Yıllardır kazandığım bilgi ve deneyim doğrultusunda ilkeli, samimi ve dürüst çizgimden ödün vermeksizin, gösterişten uzak, hoşgörülü, insan odaklı, iddialı bir siyaset çizgisinin devamı için, parti örgütümün partililerimin talebi doğrultusunda 12 Haziran tarihinde yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde Çanakkale milletvekili aday adayı olmaya karar verdim” dedi.

Biga CHP İlçe binasında düzenlenen toplantıya Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Çanakkale İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Öztürk, Gelibolu İl Genel Meclis Üyeleri Bülent İşleyen, Alattin Açar, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Biga CHP ilçe Başkanı İsmail Işık, üyeler ve vatandaşlar katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir