Ak Parti 31. İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

20 Kasım 2010

AK Parti Çanakkale 31.Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı Çanakkale Milletvekilleri Müjdat Kuşku, Mehmet Daniş ve Karabük Milletvekili Mehmet Ceylan’ın katılımıyla yapıldı.

İl, ilçe ve beldelerin yönetim kurulu üyeleri ile belediye başkanlarının katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Milletvekilleri Kuşku ve Daniş, AK Parti iktidarının Çanakkale ili ve ilçelerine yaptığı yatırımlardan bahsetti. Konuşmalarında özellikle Gelibolu Çokal Barajı ve duble yollar üzerinde duran vekiller, Çokal barajının 2012?de su toplamaya başlayacağını belirterek, ?52 milyon liraya Eceabat?a yapılacak olan Çanakkale Savaşları simülasyon merkezi ile Gelibolu Tarihi Milli Parkı daha çok ilgi görecek ve Gelibolu ile Eceabat ilçelerinin çehresin değişecek? dedi.

Toplantının divan başkanlığı yapan Karabük AK Parti Milletvekili Mehmet Ceylan da konuşmasında AK Parti iktidarının Türkiye?yi ileriye taşıdığını ve dünya sıralamasında 12. sıraya yükselen ülkeyi ekonomik anlamda çok büyük gelişmelerin beklediğini belirtti.

Çardak Restoranda yapılan toplantıya katılan AK Parti İl Başkanı Muzaffer Kutlu, Hüseyin Babacanoğlu, Mehmet Özkan, İsmail Ege, Fevzi Firengis, Kemal Dokuz, Cahit Yıldırım, Adnan Pastırmacı ve Ali Kamil Soyuak da birer konuşma yaptı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir