AK Parti Çanakkale İl Genel Meclis Üyesinden Küçükkuyu CHP Belediye Başkan Adayına Destek

25 Mart 2009

AK Parti Çanakkale İl Genel Meclis Üyesi Ali Rıza Albayrak, yerel seçimlerde Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde CHP’li Belediye başkan adayı Cengiz Balkan’ı destekleyeceğini açıkladı.

Küçükküyu?da coşkulu tezahüratlar içinde yaptığı konuşmada ilk olarak AK Partili Belediye Başkanı Yusuf Aksoy?un meclis üyelerine seslenen Albayrak, “Yanlış gemidesiniz. Bu gemi körfezden bile çıkamayacak. Gemi bir iğne batması halinde mülteci botu gibi batacak. Geçen gün sizden helallik istedim. Allah razı olsun verdiniz. Bir kısım arkadaşlar bizim Karadeniz tabiriyle “Helallik yetmez, yediğin helvayı temizle öyle git” dediler. Bende diyorum ki, 29 Mart akşamı inşallah cenaze namazını kılacağız. Bu mecazi anlamdadır. Hepimizin bildiği bir atasözü var, “Yarım doktor adamı candan; yarım İmam adamı dinden, yarım belde başkanı da adamı partiden eder” Mesela arkadaşlar diyor ki, “CHP?ye niye gittin?” Siz dua edin Komünist Partisi’ne gitmedim” dedi.

Albayrak konuşmasını “Küçükkuyu düştü düşüyor. Yüklenin arkadaşlar. Size samimiyetle söylüyorum Küçükkuyu düşmüştür. Gazanız mübarek ola” şeklinde tamamladı.

İHA

Yorumlar...
 • ahet refik sağcı
  21/01/2010 01:26

  siz ankaraya layıksınız. mitinglerde yaptığınız konuşmalar halen aklımda, seviyoruz sizi.

 • mustafa özcan
  14/05/2009 10:33

  albayrak!! hangi partideysen oradayım.

 • naci yüreğir
  31/03/2009 18:51

  ben kominist partisi üyesi naci sayın albayrak bizim partiyede gel buyur bir çayımızı iç bizede bida secimlerde lazımsın bizde bi belediyelik kazanalım.

 • ali bayramoğlu
  31/03/2009 18:54

  ali rıza albayrak sözünün eri dürüst onurlu bir insandır. birşeylere tepki göstermişse mutlaka haklı sebepleri vardır.

 • ahmet türkoğlu
  31/03/2009 17:07

  ali rıza albayrağı tebrik ederiz. Şerefli bir politikacı şerefli insan bravo

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir