AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayları Belli Oldu

AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayları Belli Oldu
11 Nisan 2011

AK Parti’de 12 Haziran’da yapılacak seçimleri ile ilgili milletvekili adayları belli oldu. 4 milletvekilliğinin çıkacağı Çanakkale’de ilk 3 sıra avukatların oldu.

Yapılan açıklamada ilk sırada milletvekilliği görevine devam eden Avukat Mehmet Daniş yer alırken, ikinci sırada ise Biga ilçesinden Avukat İsmail Kaşdemir yer aldı. Sıralamada üçüncü sırada Çan?dan Avukat Sebahattin Güner, 4. sırada ise daha önce ilçe yönetiminde görev yapan Yeşim Karadağ yer aldı.

Seçim sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Çanakkale İl Başkamı Muzaffer Kutlu, sıralamanın herkese hayırlı olmasını diledi. AK Parti il binasında heyecanlı anların yaşanmasına sebep olan listenin belirlenmesinin ardından açıklamalarda bulunan 4. sıra adayı Yeşim Karadağ, bir bayan olarak listede yer almanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Kadınların da Çanakkale’de milletvekilliği adaylığı listesinde yer alması gelecek için çok umut verici bir olay. Bu sıralama partimiz için hayırlı olsun” dedi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’ndan istifa ederek AK Parti’den milletvekili aday adayı olan İlhami Tezcan ise listede yer alamadı. Tezcan yaptığı açıklamada listede yer alamamasına rağmen partisinin vereceği her görevi yapmaya hazır olduğunu belirtti.

İHA

Yorumlar...
  • Adalet
    11/04/2011 22:06

    Ak partinin adaleti avukatların partisi olmasından geliyor heralde,baksanıza bunların kendi partilisine bile adaleti yok, Hani temayül sonuçlarından kim var?En iyisi 3. sıradan ,gitmişler 200 oyu zor alan kendi ilçesinde köy muhtarını bile geçemeyen adayı 2. sıraya koymuşlar.Kendi partilisine adaleti olmayan bir genel merkezin halka nasıl adaletli olmasını beklersiniz.?

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir