Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayları Gökçeada’da

AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayları Gökçeada’da

Listelerin açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına başlayan AK Parti Çanakkale Milletvekili adayları Mehmet Daniş, İsmail Kaşdemir, Sebahattin Güner ve Yeşim Karadağ, Gökçeada ilçesini ziyaret etti.

Gökçeada Belediye Başkanı Yücel Atalay ile AK Parti İl Başkanı Muzaffer Kutlu’nun da katıldığı Gökçeada ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan milletvekili adayları Mavisu Resort Otelde gerçekleştirilen “Çanakkale’nin Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı”na katıldı. Çanakkale’nin sorunlarının masaya yatırıldığı çalıştayda ilçe yönetimleri, belediye başkanları ve il genel meclis üyeleri tam kadro katıldı. Çalıştay saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Gökçeada Belediye Başkanı Yücel Atalay il ve ilçe teşkilatlarınca düzenlenen çalıştaya ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Toplantıda bir konuşma yapan Milletvekili Mehmet Daniş, Çanakkale’nin sorunlarının masaya yatırılacağı çalıştayda çözüm yollarının da aranacağını belirterek, “Çok büyük şirketler verimliliği artırmak için bu tür organizasyonlar düzenliyor. Bugün Çanakkale’nin röntgenini çekip inceleyeceğiz. Çalıştayın Çanakkale için hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. Çalıştay sonrası Yenibademli ve Uğurlu köyünde halkla buluşan Milletvekili adayları Gökçeada merkezde seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi. Seçim bürosu açılışında konuşma yapan Mehmet Daniş, 3 Kasım 2002 seçim çalışmalarında Gökçeada’da bir bayanın “Keşke bizi de Yunanistan’a bağlasaydınız” demesine çok içerlediğini belirterek, “Gökçeada esnafı daha önceden Yunanistan’dan gelenlere bağlı satış yapıyordu. Şimdi ise ada büyüyen turizmi ile canlanmış, ulaşım sorunu olmayan cazibe alanı haline gelmiş durumda” dedi.

Mehmet Daniş konuşmasında ayrıca 26 Mayıs’ta Anadolu Jet firmasının Gökçeada-İstanbul seferine başlayacağı müjdesini de verdi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir