Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege Basın Toplantısı Düzenledi

AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege Basın Toplantısı Düzenledi

AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege, partilerinin kimseyi ayırt etmediğini belirterek, ?Biz hizmet partisiyiz? dedi.

Parti binasında düzenlediği toplantıda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege, şimdiye kadar yaptıkları hizmetlerde kimseyi ayırt etmediklerini belirterek, ?Kim ne derse desin, biz hizmet etmeye devam edeceğiz. Yerel seçimler oldu bitti. Biz hiçbir zaman şunu ya da bunu yapacağız demedik. Seçimin bittiği gece çıkarılan dedikodularda devlet hastanesinin yeni ambulansının geri gittiğini söylediler. Ama asla böyle bir şey olmadı. Biz hiçbir zaman ucuz şeyler peşinde koşmadık. Bunu da, herkesin yapılmayacak dediği duble yolun temelini atarak, yapılacağını gösterdik. Yapım süresi 500 gün olan yol daha kısa sürede tamamlanacak ve ilçenin çehresi değişecek. 2002?den önce böyle işler Gelibolu?da yapılmadı. Biz iyi işler yapıyoruz. Biz göreve hizmet için geldik, hizmetlerimiz de devam edecek. Biz seçimlerde şu köyden az oy çıktı, şu köyden çok oy çıktı deyip ona göre hareket ve hizmet etmiyoruz. Ama aynı hizmeti diğer partilerden de bekliyoruz. Bu memlekete kim bir çivi çakar ise, biz onun yanında hizmete hazırız? dedi.

İHA

Filtreler:
Görüntülenme: 136
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir