AK Parti Gelibolu Teşkilatı’nda Birlik ve Beraberlik Toplantısı

18 Şubat 2009

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde parti binasında bir araya gelen AK Partililer seçim öncesi geniş kapsamlı bir toplantı yaptı.

Belediye başkan adaylarının yanı sıra meclis ve il genel meclis üyeleri ile gerçekleştirilen geniş kapsamlı toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı İsmail Ege, bugünden itibaren seçim startını verdiklerini belirterek, ?Dışarıda söylenen bir çok söze aldırmadan yolumuza devam ediyoruz. AK Parti vatandaşımızın, sizlerin partisidir. Bizim gücümüz halkımızdır. Biz eleştiriye açığız. Önemli olan karalamadan ve çamur atmadan bu işi yapmaktır. Bizim amacımız ?Herşey Gelibolu için? sözünü göz önünde bulundurarak yolumuza devam etmek? dedi.

İlçe Başkanı Ege?nin konuşmasının ardından bir konuşma yapan AK Partili Belediye Başkanı Cihat Bingöl, siyasetin uzun mesafeli bir maraton olduğunu belirterek, ?Biz bu maratona alışık ve hazırız. Biz kimsenin ne yaptığına değil, bizim ne yapacağımızı anlatmaya çalışacağız. Siyasetin uzlaştırıcı tarafını düşünecek olursak, ufak tefek çekişmelerden sonra tek vücut olarak burada isek, bizi kimse yıkamaz. Biz diğerlerinden daha iyi ve daha tecrübeliyiz. Burada Gelibolu?nun 30-40 yıl sonrasının projelerine imza atacak bir kadro var. Birde arkamızdaki devlet gücünü vatandaşa çok iyi anlatmalıyız. Ben halkımdan seçimlerde bunu isteyeceğim. Bana oy veriyorsanız meclisime de verin, yok meclisime vermiyorsanız, oylarınızı bana da vermeyin diyeceğim. Biz kendi içimizde eğilir, kendi içimizde eziliriz. Ama dışarıda, ne ezilir, ne eğiliriz. Başımız daima diktir. Bunu herkes bilsin ki, AK Parti tek vücuttur? dedi.

Konuşmaların ardından parti teşkilatı, çarşı içerisinde seçim bürosuna giderek, partilisi ile sohbet edip, çay içtikten sonra toplu fotoğraf için stüdyoya girdi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir