Ak Parti Gençlik Kolları Başbakan İçin Toplandı

Ak Parti Gençlik Kolları Başbakan İçin Toplandı
19 Şubat 2012

AK Parti il ve ilçe gençlik kolları başkanları, 18 Mart törenlerine katılacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Çanakkale’ye geliş programını değerlendirmek için bir araya geldi.

AK Parti Gençlik Kolları Çanakkale İl Başkanı Orçun Oktay başkanlığında düzenlenen toplantı, Şehir Kulübünde gerçekleştirildi.

Yemekli toplantıya Çanakkale Gençlik Kolları İl Başkanı Orçun Oktay, yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları katıldı. Toplantı gündeminde 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü etkinlikleri sebebiyle, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve beraberinde bakan ve milletvekilleri ile çeşitli illerden kutlama programına katılacak teşkilatların ile gelişlerinde ypılacak çalışmalar konuşuldu. Çanakkale’de yapılacak tören ve kutlama programları için kente gelecek Başbakan ve beraberindeki heyetin gerek karşılanması, gerekse Çanakkale’de kalacakları süre içerisindeki ziyaretleri ile ilgili yapılması gereken organizasyonların koordinasyon konularının görüşüldüğü toplantıda bir konuşma yapan Gençlik Kolları İl Başkanı Orçun Oktay, tüm ilçe gençlik kolları başkan ve teşkilatlarının planlı bir çalışma yapacağını söyledi. Oktay, 18 Mart törenleri için Çanakkale’ye gelecek konukların en iyi şekilde ağırlanması, bulunacakları ve ziyaret edecekleri yerlerde gerekli tedbirlerin alınması ve her hangi bir aksaklığın meydana gelmemesi için gereken hassasiyetin gösterileceğini vurguladı. Oktay, ayrıca merkez ve ilçelerde ağırlık verilen üye kayıt çalışmalarının aralıksız devam etmesini de isteyerek güçlü bir teşkilat için üye kayıtlarının ve üyeler ile sağlanacak iletişim ve koordinasyonun önemine de vurgu yaparak, ilçe başkanlarından bu konuda duyarlı davranmalarını istedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir