Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AK Parti Gençlik Kollarından “18Mart Kahramanları”  İsimli Tiyatro Gösterisi

AK Parti Gençlik Kollarından “18Mart Kahramanları” İsimli Tiyatro Gösterisi

AK Parti Çanakkale Gençlik Kolları il teşkilatının Çanakkale Sanat Tiyatrosu ile ortaklaşa düzenlediği “18Mart Kahramanları” adlı tiyatro gösterisi büyük ilgi gördü.

Çanakkale ruhunun ve Çanakkale savaşlarının anlatıldığı tiyatro gösterisini beğeni ile izleyen seyirciler gözyaşlarına hakim olamadı. AK Parti İl Gençlik Kolları İl Başkanı Orçun Oktay tiyatronun ardından yaptığı açıklamada amaçlarının gençlere Çanakkale ruhunu aşılamak olduğunu belirterek, “Bu tiyatro gösterisini öncelikli olarak Çanakkaleli gençlere, daha sonra bütün Türkiye?deki gençlere izletmeyi düşünüyoruz” dedi. Tiyatro gösterisine AK Parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş, İl Başkanı H.Cihat Temiz, Kepez Belediye Başkanı İsmail Yaşar Oğuz, Lapseki Belediye Başkanı Kamil Özer ve çok sayıda davetli katıldı. Tiyatro gösterisinin ardından İl Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tiyatroda emeği geçenlere çiçek takdim etti.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

betül (01/03/2009 11:35)

ya hocam 1915 şehitlerini izledim ve çok bğendim size çok teşekkür ederiz böyle bir ruhu yaşattığınız için size bişiy sorcam oyundaki gazeteci kızı canlandıran arkadaşın ismi ve soy ismini söyleyebilirmisiniz çocukluık arkadaşıma çok benzettimde acaba omu ki... cevabınızı msn adresime yazarsanız çok sewinirim [email protected]

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir