Ak Parti Gençlik Kollarından Rektör Laçiner’e Ziyaret

11 Ekim 2012

Ak Parti Çanakkale Gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri İl Gençlik kolları başkanı Orçun Oktay’ın önderliğinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Sedat Laçiner’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında İl Gençlik Kolları başkanı Orçun Oktay; “Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla sizi ziyaret etme kararı aldık kabul ettiğiniz için teşekkür ediyor, yeni eğitim öğretim yılının memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum, başarılarla dolu bir eğitim yılı diliyorum. Üniversitemizin memleketimiz için çok önemli olduğunu düşünüyorum, Sosyal, kültürel, ekonomik ve sağlık gibi birçok alanda şehrimize büyük katkı sağlamakta ve her geçen gün hızla büyümekte olan üniversitemize sahip çıkılması gerektiğine inanıyorum. Üniversitenin içi maşallah şantiye gibi, her yerden hizmet binaları yükseliyor bu üniversiteden mezun olan biri olarak çalışmalarınızdan ötürü sizi kutluyorum” dedi.

Bunun üzerine teşekkürlerini sunan Rektör Sedat Laçiner, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Yaklaşık 1,5 yıl önce göreve geldim. O günden beri her alanda üniversitemizi daha iyi yerlere getirmek için başarı çıtasını yükseltmek anlamında canla başla arkadaşlarımızla beraber çalışıyoruz” dedi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin öğrenci ve personeliyle birlikte çok büyük bir aile olduğunu vurgulayan Rektör Laçiner, Çanakkale’deki her kesimin üniversiteye sahip çıkması gerektiğini belirterek “Bizler görev süremiz bitince ayrılacağız yani gelip geçiciyiz ama üniversitemiz kalıcıdır, Çanakkale’nin parlayan yıldızıdır” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir