Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AK Parti Grubu, Ocak Ayı Grup Toplantısını Gerçekleştirdi

AK Parti Grubu, Ocak Ayı Grup Toplantısını Gerçekleştirdi

AK Parti Çanakkale İl Genel Meclis üyeleri İl Başkanı Erdener Can başkanlığında Ocak ayı grup toplantısını gerçekleştirdi. İl başkanı Erdener Can Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Başkan Erdener Can, meclis üyelerinden ilçelerinde yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu açıklanan toplantıda İl Başkanı Erdener Can konuşmasında meclis üyeleri ile omuz omuza çalışılarak Çanakkale’ye hizmet getireceklerinin altını çizdi. Can konuşmasına şu sözlerle devam etti:

“Çanakkale için yapılan her yatırımda yapılan her hizmette bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz. Bizler zamanımızdan işimizden ailemizden fedakarlıklar yapıp bu kutlu yolda işleri beraber başaracağız. Her ne olursa olsun hep istişare halinde olacağız”

Toplantıda ayrıca İl Genel Meclisi ocak ayı birinci birleşiminin gündem maddelerinin değerlendirildiği açıklanırken İl Başkanı Erdener Can’ın meclis üyelerine özveriyle çalışılması gerektiğini hatırlattığı belirtildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir