Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü’den CHP’li Belediyelere İmar İddiası

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü’den CHP’li Belediyelere İmar İddiası

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü Çanakkale ve Kepez Belediyelerinde imarlarda yaşanan sıkıntıların gün yüzüne çıktığını söyledi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü; “Çanakkale ve Kepez CHP belediyelerinin yaptırdıkları inşaatlarda ilimiz kamuoyunun bu belediyelerin yandaşçılığını, çifte standartçı uygulamalarını bir kez daha apaçık görme imkanı bulmuştur” dedi. Öncü yaptığı yazılı açıklamada Çanakkale belediyesinin Cuma pazarı bölgesinde ki eski İnönü heykelinin olduğu yeri kat karşılığı alarak partili müteahhidine ihale ettiğini kaydederek; “Kepez Belediyesi de meydanındaki inşaatını kat karşılığı ile ihale etti. Buraya kadar inşaatların yoğunluğu ve katlarla ilgili sorunlar bana göre olmasına rağmen yani her şey normal değil ama normalmiş gibi görelim diyerek soruyorum? Çanakkale’deki otel inşaatının yapı denetim firması ile anlaşması neden yok? Kat karşılığı olan inşaatlarda yağı denetim kalktı mı? Belediyenin kendi inşaatı kat karşılığı olan inşaatlar bugüne kadar ayırt ediliyor da bu inşaatta mı karıştırıldı? Gelelim Kepez Belediyesine. Kepez’de ki belediye binası inşaatının neden yapı denetimi var? Bu bir çifte standart değil midir? CHP belediyelerinde kişiye, müteahhite, firmaya veya yandaş müteahhite göre farklı farklı uygulamalar mı yapılıyor? Ayrıca Çanakkale Belediyesi müteahhitinden yapı ve otopark harçlarını aldı mı? Ne kadar? Kepez Belediyesi bu işlerde acemi herhalde ki müteahhitini yapı denetim firmasına kurban ediyor. Sonuç olarak belediyecilikte iflas etmiş olan, çifte standartların uygulandığı, gırtlağına kadar batağa saplanmış bir CHP belediyeciliğinle halkımız karşı karşıyadır. Ama Çanakkale ve Kepez halkı kararlıdır. Önümüzde ki yerel seçimlerde AK Parti ile yeni bir sayfa açarak belediyecilikle adil ve kayırmasız bir hizmet zinciri ile buluşacaktır” dedi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir