Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yeşim Karadağ’dan Yenice ve Çan’a Ziyaret

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yeşim Karadağ’dan Yenice ve Çan’a Ziyaret

AK Parti Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Yeşim Karadağ, Yenice ve Çan ilçelerine ziyarette bulundu.

İlk olarak Yenice ilçesine giden Yeşim Karadağ, belediyeyi ziyaret etti. Belediye Başkanı Veysel Acar ve il genel meclisi üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette kısaca milletvekillik aday adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulunan Yeşim Karadağ daha sonra Çan ilçesine geçti. AK Parti Çan İlçe Başkanlığı?na gelişinde İlçe Başkanı Davut Keçeci, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları yöneticileri ve kalabalık bir partili vatandaş grubu tarafından karşılanan AK Parti Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Yeşim Karadağ, kadınların her zaman siyasette yer alması gerektiğini söyledi. Karadağ, AK Parti Çan İlçe Başkanlığı?nda yaptığı açıklamada, ?Aday gösterilir ve seçilirsem Çanakkale?yi mecliste başarıyla temsil etmek için çalışacağım? dedi.

AK Parti Çan İlçe Başkanı Davut Keçeci de, partilerinden bayan aday adayı çıkmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, ?Partimizden bayan milletvekili aday adayı çıkmış olması bizlere onur ve gurur vermiştir? şeklinde konuştu.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir