Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AK Parti Milletvekili İsmail Kaşdemir’in Ezine Ziyareti

AK Parti Milletvekili İsmail Kaşdemir’in Ezine Ziyareti

AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Ezine’de bazı Sivil Toplum Kuruluşları, ilçe müdürleri ve ilçe esnafını ziyaret ederek temaslarda bulundu. Kaşdemir’e AK Parti Çanakkale İl Başkanı Muzaffer Kutlu, Ezine İl Genel Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Aytop ve Ezine ilçe teşkilatı da eşlik etti.

Kaşdemir ve Kutlu’yu Ezine İlçe Başkanı Haluk Babaoğlu ve Parti yönetimi ile bir grup partili karşıladı. İlk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret eden Kaşdemir, burada Başkan Mehmet Özkan tarafından karşılandı. Kaşdemir ziyarette Oda Başkanı Özkan’dan Yapımına çok kısa zamanda başlanması planlanan Küçük Sanayi Sitesi hakkındaki son gelişmeler hakkında bilgiler aldı. Ziyarette esnafların sorunları hakkında Özkan’la görüş alışverişinde bulunan Kaşdemir, Ezine’de yapımı tamamlanan 100 Yataklı Devlet Hastanesinin kısa zaman içerisinde hizmete gireceği müjdesini de verdi.

Daha sonra Ptt Müdürlüğü’ne gerçekleşen ziyarette göreve kısa önce başlayan Şube Müdürü Nafiz Ulukaya’ya hayırlı olsun dileklerini iletti. Ptt Müdürü Ulukaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Müdürlüğün verdiği hizmetleri hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Esnaf ziyaretlerinde iş yeri sahipleri ve vatandaşlarla sohbetlerde bulunan Kaşdemir, bazı vatandaşların sorunlarını ve isteklerini de dinleyerek, bu konuda kendilerine gerekli yardımlarda bulunacağını belirtti.

Ezine İlçe Teşkilatının çalışmalarından memnun olduğunu belirten Kaşdemir, gerçekleşecek olan yerel seçimler sonucunda AK Parti’nin Ezine’de çok başarılı olacağına inandığını söyledi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir