Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AK Parti Seçim Startını Verdi

AK Parti Seçim Startını Verdi

2014 yılı Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler öncesi siyasi partilerde hareketlenmeler başladı.

Yaklaşık 13 ay gibi bir sürenin kaldığı yerel seçimler öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi geçtiğimiz günlerde Ankara Genel Merkez’de yapılan Seçim İşleri Başkanları toplantısıyla seçim startını verdi.

AK Parti Çanakkale İl Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Erdener Can’ında katıldığı toplantıda AK Parti’nin yerel yönetimlerdeki başarısına vurgu yapıldı ve tüm belediyelerin AK Parti’ye kazandırılması noktasında icraatların özveriyle vatandaşa aktarılmasının önemine değinildi. AK Parti Çanakkale Seçim İşleri Başkanı Erdener Can; “Çanakkale’nin CHP tarafından kendi kaleleri gibi addedildiğini fakat son yıllarda yapılan yolsuzluklar ve yerel yönetimdeki başarısızlıklarının artık herkes tarafından kabul edildiğini, bu nedenle de önümüzdeki seçimlerde kararlılıkla Çanakkale’yi bu zihniyetten kurtaracaklarını, bazı kesimlerce kasıtlı olarak “Ak Parti kazanırsa halk bölünür, kutuplaşma olur” gibi asılsız ve maksatlı haberlerle seçmen üzerinde baskı yaratılmak istendiğini, şehirde korku havası estirilmeye ve bundan istifade edilmeye çalışıldığını, tüm bunların yersiz ve asılsız olduğunu, tüm amaçlarının Çanakkale’ye hizmet etmek olduğunu ifade etti. Hemşerilerimiz bir dönem bize güvensinler” dedi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir