Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ak Parti’de Mahalle Başkanları Bir Araya Geldi

Ak Parti’de Mahalle Başkanları Bir Araya Geldi

AK Parti seçim öncesi çalışmalarına devam ediyor. 5 Aralık Perşembe günü Çanakkale Belediye Başkan adayını belirleyecek olan partide toplantılar hız kesmeden devam ediyor. Çanakkale Belediyesi’ni almakta kararlı olan teşkilat her birimde istişare toplantılarını gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz hafta sonu İl Gençlik Kolları başkanlığında gençlik kolları başkanlarının kahvaltıda bir araya gelmesinin ardından mahalle başkanları da AK Parti Merkez İlçe başkanı Adnan Öncü başkanlığında bir araya gelerek seçim öncesi izlenecek strateji ve çalışmalar hakkında bilgilendirildi. Öncü, mahalle başkanlarına önümüzdeki yerel seçimlerin önemine değinerek mahallelerde kapı kapı çalışma yapılmasının ve hemşehrilerin toplu halde bulundukları mekanlarda kendileri ile AK Parti yerel yönetim politikaları ve örneklerinin paylaşılmasının gerekliliğini vurguladı. Bu çalışmaların yorucu ve zaman alan çalışmalar olduğunu ancak parti politikalarının hemşehrilere doğrudan muhataplıkla aktarılmasının gerektiğini sözlerine ekledi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir