Ak Partili Gençler Belediye Başkanlarını Ağırlıyor

09 Ekim 2008

AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kollarının gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısına Kepez Belediye Başkanı İsmail Yaşar Oğuz misafir olarak katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Kepez Belediye Başkanı İsmail Yaşar Oğuz, gençleri yönetime geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmalardan ötürü tebrik ederek, ?Göreve geldiğiniz günden bu yana yaptığınız etkinliklerle sesinizi duyurup bu kadar güzel çalışmalar yapmanızdan dolayı sizlerle gurur duyuyoruz? dedi.

Yönetim kurulu arkadaşları adına konuşma yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Orçun Oktay ise Kepez Belediye Başkanı İsmail Yaşar Oğuz?un toplantıya gelmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, ?Önümüzdeki haftalarda yapacağımız toplantılarda partimizin belediye başkanlarını ve üst düzey yöneticilerini misafir edip tecrübelerinden hep beraber yararlanacağız. Şüphesiz ki partimizin büyüklerinde öğreneceğimiz bir çok şey olacak. Önümüzde ki günlerde Çanakkale?de yapılacak siyaset akademisine de biz gençler olarak tam destek vereceğiz. Çanakkale?de yapılacak olan siyaset akademisine gitmemiz bize daha da güç katacak? dedi.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir