Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Akçakoyun YİBO Öğrencisi Çevre Yarışmasında Türkiye Üçüncüsü Oldu

Akçakoyun YİBO Öğrencisi Çevre Yarışmasında Türkiye Üçüncüsü Oldu

Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Akçakoyun Yatılı İlköğretim Okulu (YİBO) öğrencisi İbrahim Karakaş, “Çevremizi ve Doğal Kaynaklarımızı Koruyalım” konulu yarışmada Türkiye üçüncüsü oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Arçelik firması arasında düzenlenen protokol gereği, eğitimde “Gönül Birliği ve Sosyal Sorumluluk” projesi kapsamında Türkiye genelindeki ilköğretim okulları arasında düzenlenen “Çevremiz ve Doğal Kaynaklarımız” adlı kompozisyon yarışmasında, Akçakoyun Yatılı İlköğretim Okulu (YİBO) 8/A sınıfı öğrencisi İbrahim Karakaş Türkiye üçüncülüğünü elde etti. “Çevreden Evrene” adlı yazısıyla Türkiye üçüncüsü olan 8/A sınıfı öğrencisi İbrahim Karakaş’a ödülünü Akçakoyun Yatılı İlköğretim Okulu (YİBO) Müdürü Abdulmelik Uçak verdi.
İHA

Yorumlar

ismail karakas (04/04/2009 19:49)

ismi gecen ogrencıyı basarılarından dolayı kutluyorum.odul hocamada cok tesekkurler

eski arkadaşı şükrü taşkan (27/03/2009 18:30)

ibrahim ben şükrü eski sınıf arkadaşının belki hatırlarsın okulumuzda yatılılığın kalkmasına çok üzüldüm keşke okulumuz kapanmasaydı bizler de ayrılmasaydık senin türkiye 3 cüsü olmana hiç şaşırmadım eskidende çok basarılı bir çocuktun bana ulaşmak istiyorsan msn adresim [email protected] bana ulaşırsan çooook sevinirim bahadır,özcan ve mehmete slm söylersen çoooksevinirim tlfon numaram 0546 432 0326 dır sen beni çaldır ben seni ararım

beyza çalışkan (08/11/2008 23:39)

slm...haberde adı geçen çok sevdiğim öğrencim...İbrahim KARAKAŞ....yarışmaya katıldığı sırada bizim okulun,BİGA YENİÇİFTLİK YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU öğrencisiydi....okulumuzun yatılı kısmı kapandığı için oraya geçiş yaptı....kendisini ve YENİÇİFTLİK YİBO Türkçe Öğretmeni arkadaşım Ödül Üzel'i kutlamadan edemeyeceğim..... :) Delete

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir