Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Akgün; “Amacımız, Çanakkale’ye hizmet”

Akgün; “Amacımız, Çanakkale’ye hizmet”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Çanakkale Belediye Başkan adayı Halil Rüştü Akgün, projelerini kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyor.

Toplumun temel dinamiği olan kadın ve çocuklar için Milliyetçi Hareket Partisi olarak oluşturdukları projeleri kamuoyuna açıklayan MHP Belediye Başkan adayı Halil Rüştü Akgün; “Her vatandaşın, onurlu bireyler olarak yaşamlarını sürdürmelerini temin etmek bir belediyenin öncelikli hedefidir. İçinde bulunduğumuz durumu, koşulları ve sıkıntıları belirleyerek, sonuçları vatandaştan saklamak yerine, kadın meclisi-öğrenci meclisi yapılandırmaları ile sorunları ve çözümleri vatandaşla paylaşmak, herkesin sorunların başlangıç noktasını bilmesini sağlamak, MHP belediyeciliğinin olmazsa olmazıdır. Toplumun temel dinamiği olan kadın ve çocuklarımız için Milliyetçi Hareket Partisi olarak oluşturduğumuz projeler, daha yaşanılır bir hayat ve geleceğe umutla bakmamız için olmazsa olmazımızdır” dedi.


Kaynak: canakkaleolay.com
Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir