Altın Yıllar Yaşam Merkezi Projesi Kapsamında Ev Ziyaretleri Başladı

Altın Yıllar Yaşam Merkezi Projesi Kapsamında Ev Ziyaretleri Başladı
07 Temmuz 2013

Çanakkkale Belediyesi tarafından hazırlanarak Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü ortaklığında yürütülen ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2013 Sosyal Mali Destek Programı kapsamında kabul edilen Çanakkale Belediyesi ‘Altın Yıllar Yaşam Merkezi Projesi’ merkez katılımcılarının belirlenmesine yönelik ev ziyaretleri 3 Temmuz 2013 tarihi itibariyle başladı.

Çanakkkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada konuyla ilgili şu ifadelere yer verildi:

Altın Yıllar Yaşam Merkezimize, Çanakkale merkezde yaşayan sosyo ekonomik kısıtlar nedeni ile evinden çıkmayan/çıkamayan, sağlıklı veya kısıtlı fonksiyonel kapasiteleri olan 65 yaş üstü kıdemli hemşehrilemiz başvuru yapabileceklerdir.

Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde yapılacak tespitlerin ardından merkezimizde 65 yaş üzeri hemşehrilerimizin kaliteli vakit geçirerek sosyalleşmelerini sağlamanın yanısıra zihinsel aktiviteler ve hobi faaliyetlerine yönelik programların uygulanacağı eğitimler gerçekleştirilecektir.

Altın Yıllar Yaşam Merkezi Projesi’nde yer alacak katılımcıların belirlenmesi amacıyla başlayan ev ziyaretleri 29 Temmuz 2013 tarihine kadar devam edecektir.

Siz de 65 yaş üzeriyseniz veya 65 yaş üzeri akrabanızın, yakınınızın, komşunuzun Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nde kaliteli bir hizmet almasını istiyorsanız, Çanakkale Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü İletişim Masalarına bizzat başvurabilir ya da 444 17 17’den bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir