Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Altın Yıllar Yaşam Merkezi Yurtdışından Konuklarını Ağırladı

Altın Yıllar Yaşam Merkezi Yurtdışından Konuklarını Ağırladı

Çanakkale Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi, “Yaşlı Nüfusunun Refahının Arttırılması” projesi heyetini ağırladı.

Troya Çevre Derneği’nin önderliğinde bir Avrupa Birliği (AB) Projesi olan “Yaşlı Nüfusun Refahının Arttırılması” projesi kapsamında yaşlı nüfusuna yönelik proje ve uygulamaları incelemek amacı ile Çanakkale’ye gelen heyet, Çanakkale Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Proje ortakları olan Polonya, İsveç ve Avusturya’dan gelen paydaşlar Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Merkezi dolaşan heyet burada yürütülen çalışmalar ve aktiviteler hakkında merkez yetkililerinden bilgi aldı. Ekip, Altın Yıllar Yaşam Merkezi için Çanakkale Belediyesi ne tebrik ve teşekkürlerini iletirken, kendi ülkelerine yeni fikirlerle döneceklerini belirttiler.

Merkezi gezen heyet, sonrasında değerlendirme toplantısı yaparken, kendi ülkelerindeki farklı uygulamaları aktardılar. “Yaşlı Nüfusunun Refahının Arttırılması” projesi heyetinin ziyareti, hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir