Altın Yüzük Kullanımları

Altın Yüzük Kullanımları
servet
10/05/2014
10 Mayıs 2014

Altın yüzük, kullanımı binlerce yıl öncesine dayanan bir bağlılık geleneği sembolü. Önemini hiç yitirmeyen altın yüzük, evlilik teklifi, doğum günü, doğum gibi en özel anlarınıza eşlik edecek kalıcı ve değerli bir hatıradır. Altın yüzükler, modern takı tasarım anlayışı ile geleneksel desenlerin köklerinden beslenen bir işçilikle altın severlerin beğenisine sunulurlar.

Genelde maden işçiliği tarihi ve özelde de altın işçiliği tarihindeki doğadan ve insandan ilham alan desenlerle şekillenen altın yüzükler hemen her zevke, her ilgi alanına ve kişisel tarza uygun tasarımlar sunabiliyorlar.

En güzel anların değerli hatıraları altın yüzüklerin ince bir tasarım anlayışı ile buluştuğu Şükran Koç Pırlanta ürünleri sevdiklerinize sevginizi ifade etmeniz için birbirinden güzel altın yüzükler sunuyor. Yeşil, beyaz ve sarı altının tek başına ya da birbirine uyumlu kombinasyonlarla işlendiği altın yüzükler ince bir altın zevkini yansıtıyor.

EN GÜZEL ANLAR İÇİN ALTIN YÜZÜKLER
Altın takı denilince ilk akla gelen ayar konusunda da 8, 14, 24 ayar gibi farklı seçenekler sunuluyor. Taşsız yüzükler, uzun süreli kullanım için konforlu bir kullanım kolaylığı için tercih edilirken, renkli taşlar, zirkon ve pırlanta taşlarla renklenen altın yüzükler de ışıltıları ile göz alıyor.

Sevgilinize, eşinize, annenize ya da kardeşinize ve arkadaşınıza kısaca sevdiklerinize hediye seçerken ilk aklınıza gelen altın yüzüklerin stilize çiçek motifleri ile zenginleşen ince dizaynları, kocaman bir kalbi temsil eden duygusal temaları hem sizi hem de onları etkileyecek.

KAYNAK: http://www.sukrankoc.com/altin-yuzuk

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir