Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Altınok Yapı Sayesinde Güvenle Tadilat Yaptırın

Altınok Yapı Sayesinde Güvenle Tadilat Yaptırın

Çanakkale’de inşaat sektörüne emin adımlar ile başlayan ve özellikle ev ve iş yerlerinde gerçekleştirdiği güvenli garantili tadilat işleriyle başarı kazanan Altınok Yapı sayesinde insanların rüyalarına giren tadilat problemleri sorun olmaktan çıktı.

Zor şartlar altında çalışarak harcamalarınızdan kısıp yıllarca biriktirdiğiniz yatırımlar ile aldığınız ev veya iş yerlerinizde tadilat yaptırmak hep problem olmuştur. Yerinize göre malzeme seçimi, malzemelerin kalitesi, ustaların çalışma veya iş bitirim süreci vatandaşların aklında hep soru işareti bırakmıştır. Bu nedenle çoğu insan hayalini süslediği projelerden vaz geçerek müteahhitten teslim aldığı şekilde mülkünü kullanmaya devam etmiştir. Bu sorunları düşünerek vatandaşların hayallerini problem olmaktan çıkaran Altınok Yapı güven ve kaliteyi yaptığı işlerde birleştirerek anahtar teslim tadilat dekorasyon çalışmalarını sürdürüyor.

Anahtar teslim işçilik
Altınok Yapı Sahibi Alper Altınok, tadilat ve dekorasyon işinde garantili çalışma sistemiyle başarı kazandıklarını söyledi. Altınok Yapı olarak yaptıkları işlerde başarı kazandıklarını söyleyen Alper Altınok, “Altınok Yapı olarak biz Çanakkale’ye A’dan Z’ye anahtar teslim tadilat dekorasyon sloganıyla girdik. Çok şükür bu güne kadar talep yoğunluğu oldu. Tadilat ile alakalı ev iş yeri üzerine aklınıza gelebilecek mutfak, banyo, iç dizayn, olarak asma tavanından alçısına, kapısından yerdeki döşemesine kadar, pimapenine kadar kalorifer, elektrik tesisatı bütün bunlarda hizmet veriyoruz” dedi.

Müşteri bir kişi ile muhatap oluyor
Özellikle tadilat işlerinde vatandaşın birçok malzeme satan iş yeri veya usta ile muhatap olmak zorunda kaldığını belirten, Alper Altınok, “Tabi bunun avantajı tek kişi ile muhatap olup tek yere ödeme ve taksitlendirme imkânı olduğu için insanlara müşterilerimize daha cazip geliyor. Ustalar ve inşaat işleri ile uğraşmak hep sorun olmuştur. Bizde böyle bir işe soyunduk. Şimdiye kadar başarılıyız. Güzel de talepler oldu. Bunun yanında inşaata yönelik atılımlarımız da olacak. Ruhsatı alınmış başlayacağımız projelerimiz de var” şeklinde konuştu.

İşin başlangıç ve bitiş tarihi önemli
Yıllardır müşterilerinden aldığı memnuniyet sayesinde sektörde ön sırada olduklarını kaydeden, Altınok Yapı Sahibi Alper Altınok, “Tadilatta en büyük sorunlardan bir tanesi yapacağınız işlerde, mutfak banyo dediniz zaman yaklaşık 8-9 ustanın evinize gelip çalışması gerekiyor. Bunları bir araya getirip koordinasyonu sağlamak en büyük problem. Hep duyduğumuz parasını ödedik usta malzemeyi koydu gelmedi, yada işi yarıda bıraktı. Bu gibi sorunlar oluyor. Ya da organizasyonda hangisi daha önce girecek. Ustalar gelir işini yapar, sonra gelen usta iş yanlış olmuş, gidin bunu bir daha yaptırın gibi sorunlar oluyor. Tabii böyle sorunlar meydana gelince siz koşturmak zorunda kalıyorsunuz. Biz bunların hepsini üstlenmiş oluyoruz” dedi.

Sistem nasıl işliyor
Tadilat ve dekorasyon çalışma sistemleri hakkında bilgi veren Altınok Yapı Sahibi Alper Altınok, “Müşteri telefonla veya gelerek bize ulaşıyor. Yaptırmak istediği işten bahsediyor. Biz randevu alarak ücretsiz keşif yapıyoruz. Yerinde görüp müşterinin istediği doğrultusunda metrajlarını çıkartıp hangi kriterlerde olacak, inşaat sektörü biliyorsunuz oldukça geniş. Minimum ile maksimum arasında çok büyük fiyat farkı var. Bütçeyi öğrenerek bir fiyatlandırma yapıyoruz. Teklifimizi sunuyoruz ve müşteri kabul ederse sözleşmemizi yapıyoruz. İş takibi adında bir organizasyonumuz var. Hangi iş, hangi usta ne zaman başlayacak, ne zaman bitecek, tarihleriyle birlikte planlıyoruz. Aksaklıklar olabilmesi adına zamanlar belirlenip sözleşmede başlangıç ve bitiş tarihleri belirleniyor. Müşterimiz sözleşmeyi yaptıktan sonra müşterimiz hiçbir şey ile uğraşmıyor. Müşterimiz iş başladığında bile beğenmediği bir konu olduğunda bize iletiyor. Biz iş ile ilgili müdahale de bulunuyoruz. Bu çalışmada herhangi bir ödeme sürpriz olarak çıkmıyor. Müşterimiz ödeyeceği ücreti de biliyor, işin biteceği zamanı da biliyor. Müşteri iş 1 ay da bitecekse, hiçbir işle veya usta ile sorun yaşamadan tadilatını yaptırabiliyor. Evi geliyor alıyoruz, işi bitiriyor, temizlenmiş halde teslim ediyoruz” diye konuştu.

Tek yerle çalışmak daha ucuz
İnşaat işinde fiyat aralığının çok farklı olduğuna dikkati çeken Altınok Yapı Sahibi Alper Altınok, “Bu gibi işler maddi anlamda da tek tek yaptırmak yerine toptan yaptırma da çok büyük fiyat farkı oluyor. Kişiler bazında tek tek yaptırmak mantıklı gelse de tek tek yaptırınca çok daha pahalı oluyor. Müşterinin tek başına bu işlerle uğraşıp saf ettiği eforda yanında çile oluyor. Bu yüzde tek yer ile çalışmak tek yere ödeme yapmak insanlara cazip geliyor” dedi.

Altınok Yapı yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerinin tüm ürün ve hizmet beklentilerini en yüksek standartlarda karşılayarak onların memnun olmasını sağlıyor. Çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışan Altınok Yapı, inşaat sektöründe yeni, ürün ve hizmetleri ile Çanakkale’nin gelişiminde ve sektöründe öncü bir rol oynuyor.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir