Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Altınok Yapı’dan 100 Adet Fidan Dikimi

Altınok Yapı’dan 100 Adet Fidan Dikimi

Çanakkale’de inşaat sektöründe başarılı projeler sürdüren ve gelecek nesillere yaşanabilir yeşil bir dünya bırakmanın toplumsal bir görev olduğuna inanan Altınok Yapı Sahibi Alper Altınok, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında 100 adet fidan dikimi gerçekleştirdi.

İklim değişiklikleriyle günümüzdeki kirlilik ile atmosfere salınan karbondioksit miktarının etkilerinin azaltılmasına katkıda bulunabilmek amacıyla fidan dikimi gerçekleştirdiklerini söyleyen Altınok Yapı Sahibi Alper Altınok, çevreye katkı projelerine devam edeceklerini söyledi. Alper Altınok, “Biz çevresel değerleri korunarak iyileştirilmesi için, doğal kaynakların fazlalaştırılmasına inanan bir kurumuz. Bu amaçla yeşil alanların artırılması için böyle bir düşünce ortaya çıktı. Sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.

[Kaynak: canakkalehaber.com]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir