Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amatör Denizci Belgesi ve Kısa Mesafe Telsiz Sınavı Yapılacak

Amatör Denizci Belgesi ve Kısa Mesafe Telsiz Sınavı Yapılacak

Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübünce, Amatör Denizcilik Federasyonundan alınan yetkiyle amatör denizci belgesi ve kısa mesafe telsiz sınavı yapılacak.

Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübü Gençlik ve sınav koordinatörü Alper Doğmaz’ın yaptığı açıklamaya göre, amatör denizci ve kısa mesafe telsiz sınavı, 24 Kasım 2012 Cumartesi günü yapılacak. 15-77 yaş amatör denizciler ile yelken, kano, kürek gibi spor dallarında antrenörlük başvurularında istenen Amatör Denizci Belgesi / KMT artık bu merkezde yapılacak sınavla Çanakkale?den alınıyor. Bilgisayar ortamında son derece çağdaş bir sınav sistemi ile yapılan sınavlar; ADB sınavı için 50 soruya 1 saat KMT İÇİN 25 soruya 30 dakika sürüyor. Sonucu sınavdan hemen sonra öğrenebiliyorsunuz. ADB-KMT Sınav Eğitim destek programları ise; Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu desteğinde, Federasyon Eğitim salonunda yapılacak. Bu programdan; Antrenörlük başvurusu yapacaklar ile ilgi Amatör Denizci Belge yönetmeliği gereğince; 2,5 metreden büyük, 24 metreden küçük özel tekne kullanacak Amatör Denizciler bu sınavlar ile Kısa Mesafe Telsiz programından yaralanacaklar.

Başvurular; 19 Kasım 2012’ye kadar Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübünün Atatürk Caddesi 18 Mart stadyumu altındaki Merkez ofisine yapılabilecek.

[Medya Hedef]

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir