Amatör Lig’ler İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Amatör Lig’ler İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
19 Ocak 2013

2012-2013 sezsonu ilk yarı değerlendirme toplantısının Üçüncüsü 18 Ocak 2013 Cuma günü saat 17:00’de Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig Kulüplerinin Başkanları ile birlikte Amatör Spor Kulüpleri Toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil, ASKF Genel Sekreteri Hasan Gök, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol İl Temsilci Yardımcısı Serkan Yurdabak, ASKF Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Bakır, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Tutum, Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig Kulüplerinin Başkanlar, Yöneticileri ve Takım Kaptanları katıldılar.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz Erdil, 2012-2013 sezonu Amatör Lig’lerin ilk yarısı ile ilgili değerlendirme yaptıktan sonra, Spor Genel Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Çanakkale merkez ve ilçelerde yapılan ve yapılacak olan spor yatırımları, 18 Mart Stadyumu ile ilgili olarak kulüp başkanlarına bilgi verdi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol İl Temsilci Yardımcısı Serkan Yurdabak’ da, slayt gösterimi ile 22 Aralık 2012 tarihli Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren “SPORDA ŞİDDET VE DÜZENSİZLİĞİN ÖNLENMESİNE DAİR KANUNUN UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK” hakkında bilgi verdi, kulüp başkanlarını, kulüp idarecilerini ve takım kaptanlarını bilgilendirdi.

Toplantıda, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz Erdil tarafından, Stadlarda Yasak Maddelerin Bulundurulması, Satılması ve Atılması, Stadyumlara Verilen Hasarlar, Kötü ve Çirkin Tezahürat, Futbol Disiplin Talimatı Uygulamaları, Seyirci Olayları, Sahaya ve Oyun Alanına Müdahaleler, Patlayıcı ve Yanıcı Maddeler hakkında bilgiler, kulüp başkanlarına, yöneticilerine ve takım kaptanlarına da slayt uygulamasıyla ve örnekleriyle anlatıldı ve aktarıldı.

Toplantının son bölümü, karşılıklı soru – cevap ve görüş alışverişi ile geçti ve toplantı sona erdi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir