Anadolu Sanat Jam 2018 !

Anadolu Sanat Jam 2018 !
25 Ağustos 2018

Türkiye’nin her köşesinden, sanat ve sosyal değişimin buluşma noktasında işler yapan, bireysel ve toplumsal dönüşüme niyeti olan 30 kişi 5 gün için bir araya geliyor.

28 Ağustos ve 2 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik hakkında yapılan bilgilendirmede; “Tecrübelerimizi, zorluklarımızı ve başarılarımızı paylaşıyor, birbirimize destek ve ilham oluyoruz. Anadolu’da sanatçı olmayı ve sanatçı rolü ile toplumsal dönüşümü beraber keşfederken iş birlikleri ve dostlukların tohumlarının atılacağı ve Anadolu’da daha güçlü bir sanatçı ve değişim elçisi ağı oluşmasını sağlayacak yaratıcı bir buluşmanın davetini yapıyoruz.

Dünyayı güzellik kurtaracak demiş ya hani şair, büyük resim çiziledursun, köşeleri renklendirmek bizim elimizde! Sanat en karanlık yollarda bile bir ışık, bir renk katmaya devam edecek hayata. Tam da bu yüzden yeniden bu topraklarda renkleri çoğaltmaya davetimiz.

Yazıyor, çiziyor, müzik yapıyor, anları ölümsüzleştiriyor, dans ediyor, oynuyor ya da sanatla herhangi bir şekilde hemhal oluyorsanız bu çağrı size! Detaylı bilgi için www.anadolusanatjam.com adresini ziyaret edebilir ya da bize ulaşabilirsiniz. Yine, yeniden, Jam’in ilk yuvası olan Bayramic Yenikoy’de gerçekleşecek hem de!Paranın, hiç kimsenin Jam’e katılmasına engel olmasını istemiyoruz. Anadolu Sanat Jam’e kabul edilmenizle birlikte katılım ücreti sizin için sorun yaratıyorsa, eksik kalan kısmını tamamlamak için kendi ağlarınızdan destek istemek (kitle fonlaması) için sizinle deneyimlerimizi paylaşabiliriz. Bir yandan burs olanakları yaratmaya da çalışıyoruz. Yani biz Jamleri size ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz ve sizlerin de elinizden geldiğince katkı sunmanızı bekliyoruz, hepimizin gönlüne ve cebine göre bir yol bulunur diyoruz” denildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir