‘Anatolian Rock Fest’ @Gülpınar

21 Haziran 2011

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Gülpınar beldesinde 14-19 Temmuz 2011 tarihleri arasında “Anatolian Rock Fest” adı altında rock etkinliği düzenlenecek.

Gülpınar Kumbağlar Mevkiindeki etkinliği düzenleyen Anadolu Kaplanları Motosiklet Sporları Derneği Genel Sekreteri Ümit Akçacı, festivalin geniş katılımlı yapılacağını belirterek, “Aslında biz her yıl 57. Alay Sürüşünü gerçekleştiriyoruz. Çanakkale’ye bakışımız her zaman iyi oldu. Milli manevi değerlere önem veren bir kulübüz. Bu festivali buraya getirmemizde katkısı olan başta Gülpınar Belediye Başkanımız Recep Şahin’e ve ekibi ile emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Hedefimiz, dünyada motorcuların başkenti olan Daytona Beach mantığını Gülpınar’a yerleştirmek. Böylesine ufku geniş olan bir başkanla yol aldığımız için çok mutluyuz. Gülpınar Beldesini bundan sonra motor dostu bir yer ilan ediyoruz. Bu tarz festivaller süreklilik arz ettiğinde bölgeyi inanılmaz kalkındırır. Alaçatı’yı böyle geliştirdik. Alaçatı artık dünyanın tanıdığı bir turizm merkezi oldu. Tüm Çanakkale’yi eğlenmeye davet ediyoruz” dedi.

ETKİNLİĞE ÇOK SAYIDA ÜNLÜ ROCK SANATÇISI ve GURUBU KATILACAK

Öte yandan Anadolu Kaplanları Motor Kulübü Derneği”nin öncülüğünde yaklaşık 11 motor kulübünün katılacağı festival 14 Temmuz ? 19 Temmuz 2011 tarihleri arasında yapılacak. Gülpınar Belediyesi’nin katkıları ile yapılacak olan ve yaklaşık 4 bin kişinin iştirak etmesinin beklendiği festival programına Hayko Cepkin, Ogün Sanlısoy, Kurban, Dilemma, Murder King, Kırmızı, Ayşe Saran, RebelRising, Insistence, Magilum, Razor/Extinction, Dj Funky C, Dj Nikki Wild, Dj Hicri Bozdağ, Erdem Ocak, Suspect, Aura, Aksi, Voodoo Medicine, Yabgu gibi grup ve sanatçılar katılacak. 14 Temmuz’da Çanakkale iskelesinde toplanacak olan yaklaşık 300 motor, görsel şovunu yaptıktan sonra Gülpınar Belediye Başkanı Recep Şahin ve Hayko Cepkin’nin önderliğinde motor sürerek festival alanına hareket edecek.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir