Ankara’da Tedavi Gören Çanlı Gaziye Ziyaret

Ankara’da Tedavi Gören Çanlı Gaziye Ziyaret
22 Temmuz 2009

MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz ile Çanakkale İl Genel Meclisi İkinci Başkan Vekili Halil Turhan, Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Zeybekçayır köyünde ikamet eden ve tedavi için Ankara’da bulunan Gazi Kemal Aydın’a ziyarette bulundu.

1989 yılında Hakkari Çukurca Jandarma Komutanlığı’nda vatani görevini yaparken bir çatışma sonrası gazi olan ve belden aşağısı tutmayan Çanlı Gazi Kemal Aydın’ın tedavi için gittiği Ankara TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’nde ziyaret eden Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz ve Çanakkale İl Genel Meclisi İkinci Başkan Vekili, MHP Çan İl Genel Meclisi Üyesi Halil Turhan, “Gazimizin tedavisinde yanında bulunarak kendisine sahipsiz olmadığını göstermek istedik” dedi.

MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz ve Çanakkale İl Genel Meclisi İkinci Başkan Vekili, MHP Çan İl Genel Meclisi Üyesi Halil Turhan’ın ziyaretinden duygulandığını ifade eden Çanlı Gazi Kemal Aydın da yaptığı açıklamada, “Başta Çanakkaleli gazi ve şehit yakınlarının hamisi olan Milletvekilimiz Mustafa Kemal Cengiz ile Halil Turhan beni Ankara’da da yalnız bırakmadılar. Sağ olsunlar. Bütün sıkıntılarımı çözmek için çalışıyorlar. Kendilerine çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Öte yandan Çanakkale İl Genel Meclisi İkinci Başkan Vekili, MHP Çan İl Genel Meclisi Üyesi, Çevre ve Sağlık Komisyonu Başkanı Halil Turhan, Ankara ziyareti kapsamında MHP Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve MHP Lapseki İlçe Başkanı Hüsmen Okay ile birlikte MHP Genel Merkezinde Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli ile de görüşme fırsatı buldu.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir