Apartmanda “Koku” Paniği

30 Ağustos 2012

Çanakkale’de gece saatlerinde bir apartmandaki daireden yoğun koku geldiğini belirterek polise bildiren vatandaşlar heyecanlı anların yaşanmasına sebep oldu.

Troya Caddesi üzerinde yer alan Burakkent Sitesi C Blok zemin katında bulunan daireye aylardır kimsenin uğramadığını ve içeriden de yoğun kötü koku geldiğini belirten vatandaşlar durumu emniyet birimlerine bildirdi. Gece saatlerinde bölgeye gelen emniyet birimleri L.Ü’ye ait evden şahsın 4-5 ay önce ayrıldığını, yanında kalan diğer şahsında 2 aydır apartmana gelmediğini belirledi. Balkon penceresinden ışık yardımı ile içeriye bakan emniyet birimleri elektriklerin kesik olması sebebiyle buzdolabındaki suların mutfaktan içeriye aktığını ve yerlerin suyla dolması sebebiyle de kökü kokunun etrafa yayıldığını belirledi. Bunun üzerine site yöneticisinden ev sahibinin telefonu bulan emniyet birimleri şahsın şehir dışında olduğunu öğrendi. Aynı yerde kalan diğer şahsa da ulaşan ekipler gerekli tutanağı tuttuktan sonra bölgeden ayrıldı.

Apartmandaki kökü kokunun ev sahibinin aylardır şehir dışında olması sebebiyle elektriklerin kesilmesi sonucu buzdolabından mutfağa akan sular ile dolaptaki bozulmuş yiyeceklerden olduğu belirlendi.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir