Arda’ya Çanakkale Dardanelspor Sürprizi

Arda’ya Çanakkale Dardanelspor Sürprizi
14 Ocak 2015

Kırmızı Beyazlı renklere gönül vermiş ve Çanakkale Dardanelspor’un sıkı taraftarlarından Arda Aycibin hafta sonu Antalya’ya gelerek takımı kamp yaptığı otelde ziyaret etti.

Daha önce tuttuğu süper lig takımı Galayasaray’ı İstanbul’da ziyaret eden ancak yaşadığı kentin takımı Çanakkale Dardanelspor ile de buluşmayı isteyen Arda’nın bu hayali de gerçek oldu. Babası Ersin Aycibin, Annesi Gülay Aycibin ve kız kardeşi Ceren ile birlikte Antalya’ya gelen Arda kulübün futbolcuları, teknik heyeti ve yöneticileri ile buluştu. Kampta 2 gün kalan, bu sürede antrenman ve hazırlık maçı da izleyen Arda’ya kırmızı beyazlı futbolcular sürpriz yaptı. Antrenmanda kendisine forma verilen Arda’ya ayrıca forma ve kulüp flaması hediye eden Kırmızı Beyazlı fuybolcular genç taraftarın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

En büyük hayal ve isteklerinden birini daha gerçekleştiren Arda Aycibin de kendine bu mutluluğu ve sevinci yaşatan Çanakkale Dardanelspor yönetici, teknik heyet ve Kırmızı Beyazlı futbolcular ile ailesine teşekkür etti ve “Çanakkale Dardanespor’u sezon sonunda yeniden 2. ligte görmek istiyoruz. Çanakkale’de takımımızın oynayacağı maçları ve Çanakkale Dardanelspor’u 18 Mart stadında izlemeyi de çok özledim” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir