Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Arslanca Sokak ve Kemal Yeri Sokak Araç Trafiğine Kapanıyor

Arslanca Sokak ve Kemal Yeri Sokak Araç Trafiğine Kapanıyor

İl Trafik Komisyonu Kararı doğrultusunda yayaların güvenliği ve sosyal alanların arttırılması amacıyla İsmetpaşa Mahallesi Arslanca Sokak ile Kemalpaşa Mahallesi Kemal Yeri Sokak araç trafiğine kapatılarak yayalaştırılıyor. Değirmenlik Sokak’ın da yaya sirkülasyonunun fazla olduğu Cumartesi-Pazar günleri ile arife ve dini bayram günlerinde araç trafiğine kapatılması kararlaştırıldı.

Çanakkale Belediyesi’nin İl Trafik Komisyonu’na talebi doğrultusunda Arslanca Sokak ve Kemal Yeri Sokak’ın araç trafiğine kapatılması kararlaştırıldı. Belirtiler sokaklarda yaya sirkülasyonunun fazla olması, yayaların güvenliği ve kentteki sosyal alanların arttırılmasına yönelik girişimler sonucu alınan karar doğrultusunda 28 Kasım 2014 Cuma gününden itibaren Arslanca Sokak ve Kemal Yeri Sokak, araç trafiğine kapatılacak.

Değirmenlik Sokak da Belirli Günlerde Kapatılacak
Alınan karar doğrultusunda esnafların yoğunlukta olduğu ve kentlilerin yoğun olarak kullandığı Kemalpaşa Mahallesi Değirmenlik Sokak’ın da yaya sirkülasyonunun fazla olduğu Cumartesi-Pazar günleri ile arife ve dini bayram günlerinde yaz dönemi 08:00-20:00, kış döneminde de 08:00-18:00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılması kararlaştırıldı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir