Asansörden Düşen Kadın ve Çocuk Ölümden Döndü!

27 Ekim 2016

Çanakkale’de asansöre yanında küçük bir çocuk ile binmeye çalışan kadın, büyük tehlike atlattı. Ayağı kırılan kadın tedavi altına alındı.

Bugün saat 13.00’de Merkez Çarşı caddesinde tek katlı dükkanda bulunan (ismi verilmek istenmeyen) bir kadın, aşağıya inmek için asansöre binmek istedi. Yanında 4 yaşında küçük bir kız çocuğu ile asansöre binen kadın daha sonra büyük bir gürültü ile yere düştü. Herkesin kısa bir şok yaşadığı olay sonrasında ise, dükkanda çalışan işçiler ve çarşı esnafı kadın ve çocuğa yardımcı olmak için seferber oldular.
1

Asansör Ağırlığı Kaldıramadı İddiası

Olay yerinde kanlar içinde yardım çığlıkları atan kadın, vatandaşların araması üzerine gelen 112 Acil servisi ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Çanakkale Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Ardından küçük çocukta travma geçirip geçirmediği kontrol edilmek üzere hastaneye götürüldü. Asansörden düşen kadının sol ayağının kırıldığı bildirilirdi. Olayın görgü tanıkları ise, asansörün ağırlığı kaldıramadığı için düştüğünü iddia etti. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir