Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Atık Yağ Toplama Çalışmaları Devam Ediyor…

Atık Yağ Toplama Çalışmaları Devam Ediyor…

Çanakkale Belediyesi, 2007 yılından bu yana bitkisel atık yağların ayrı olarak toplanmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor.
Bu kapsamda Temizlik İşleri Müdürlüğü, Bitkisel Atık Yağların ayrı toplanması çalışmaları doğrultusunda denetim faaliyetlerini sürdürüyor.
Bitkisel Atık Yağların çevreye olan zararının önüne geçmek amacı ile ayrı toplanması için yürütülen çalışmalar kapsamında, başta öğrenciler olmak üzere kentlilere verilen eğitimlerin yanı sıra, kentin toplama noktalarına (Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, Tüm Mahalle Muhtarlıkları, Tüm Toplum Merkezleri, Tüm Mahalle Meclisleri) bırakılan bitkisel atık yağ bidonları, konu ile ilgili afişler ve kampanya kapsamında temin edilen hediyelerin denetimleri gerçekleştirildi.Denetimler sırasında eksik olan hediyeler belirlenerek, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli tarafından temin edildi.

Görüntülenme: 18
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir