Avrupa Şampiyonu Gökçe Göğebakan ÇTSO’nun Konuğu Oldu

27 Ekim 2016

8-11 Eylül 2016 tarihleri arasında Romanya- Bükreş’de düzenlenen ve 42 ülkenin katıldığı Avrupa Taekwondo Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu olarak ülkemizi gururlandıran Milli sporcu Gökçe Göğebakan, ÇTSO’nun onur konuğu oldu.

Ziyarette Taekwondo İl Temsilcisi Hasan Altunışık, Gökçe’nin çok yetenekli ve başarılı bir sporcu olduğunu, Konya’da yapılan Rumi Çocuk Oyunları Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında da şampiyon olduğunu, Marmaris’te düzenlenen yıldızlar Taekwondo Türkiye Şampiyonası’nda 2015 yılının Avrupa Şampiyonu Zeynep Taşkın’a finalde yenilerek Türkiye 2. Si olduğunu, Konya da yapılan minikler Taekwondo Türkiye Şampiyonasına da katılarak çoğu maçlarını nakavt ile alarak orada da şampiyon olduğunu belirtti. 6-7 Ağustos 2016 tarihlerinde Nevşehir’deki milli takım seçmesinde maçlarını bariz üstünlüklerle aldığını, finalde yine kulüp sporcusu Zeynep Taşkın İle tekrar karşılaştıklarını ve Milli Takıma katılmaya hak kazandığını ifade etti.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ise Gökçe Göğebakan’ı, Çanakkale’ye ve ülkeye yaşattığı gurur için tebrik etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir