Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Avustralya Konsolosu Pazarda File ve Kese Kağıdı Dağıttı

Avustralya Konsolosu Pazarda File ve Kese Kağıdı Dağıttı

Rotary Klübü, Çanakkale Belediyesi ve Avustralya Konsolosluğunun desteklediği çevreyi koruma projesi kapsamında, Cuma Pazarı’nda file ve kese kağıdı dağıtımı yapıldı.

Rotary Klübü Başkanı Emine Şengören Güzel, Belediye Başkan Vekili Belgin Akpınar ve Avustralya Konsolosu Andrew Koc McDonald çevreyi korumak amacıyla gerçekleştirilen “Naylon Poşete Hayır” kampanyası dahilinde Cuma Pazarı’nda esnafa 3 bin adet kese kağıdı ve alışveriş yapan vatandaşlara bin 500 adet file dağıttı.

Naylon poşetlerin bozulmaya başladıklarında çevreye zararlı kimyasal maddeler yaydığını ve besin zincirimizi kirlettiğini belirten Güzel, esnafı ve vatandaşı bilgilendirmek amacıyla böyle bir kampanya başlattıklarını söyledi.

Güzel, McDonald ve beraberindekiler, pazar esnafını ziyaret ederek dağıttıkları kese kağıtlarıyla alışveriş yapıp ellerindeki filelere koydu.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir