Avustralya Muharip Gaziler Bakanlığı Müsteşarı Ian Campbell’den Vali Atalık’a Ziyaret

26 Ocak 2009

Avustralya Muharip Gaziler Bakanlığı Müsteşarı Ian Campbell, göreve yeni atanan Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık?ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Avustralya Muharip Gaziler Bakanlığı Müsteşarı Ian Campbell, Vali Abdülkadir Atalık gibi kendisinin de göreve yeni atandığını belirterek, ?Valimize de yeni görevine başlaması sebebiyle bir ziyarette bulunsak istedim. Bu arada 25 Nisan Anzak törenleri ile ilgili de hazırlıklarımıza başladık. Bu çalışmalarımız sırasında Çanakkale Valiliği?nin de destekleri ile törenlerimizi daha iyi yapabileceğiz? dedi.
Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, geçtiğimiz yıllarda olduğu bu gibi bu yılda da 25 Nisan törenleri öncesi kendilerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Ziyarete Avustralya Büyükelçisi Peter Doyle ve Avustralya?nın Çanakkale Konsolosu Peter Rennert de katıldı. Ziyaretin ardından ise Vali Atalık ve Müsteşar Campbell günün anısına birbirlerine çeşitli hediyeler verdi.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir