Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Aynalı Çarşı Esnafına “Bir Kaledir Çanakkale Projesi” Eğitimi

Aynalı Çarşı Esnafına “Bir Kaledir Çanakkale Projesi” Eğitimi

Çanakkale Valiliği’nin yürüttüğü projede ev pansiyonculuğu eğitimlerinden sonra esnafa yönelik eğitimler de verilecek.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2013 Yılı Turizmde Rekabetçiliğin Artırılması Mali Destek Programı Kapsamında Çanakkale Valiliği tarafından uygulanan “Bir Kaledir Çanakkale” adlı projenin faaliyetlerinden biri olan Aynalı Çarşı esnafına dönük eğitimler Ocak ayından itibaren verilecek. Çanakkale’nin tarihi kültürel turistik değerlerinden Aynalı Çarşı’yı ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçilerin iyi hizmet almaları, esnafın ürünlerini daha etkili ve kaliteli sunabilmesi için alanında uzman kişiler tarafından verilecek eğitimler yaklaşık bir ay sürecek. Çanakkale Valiliği’nin yürüttüğü Bir Kaledir Çanakkale projesi kapsamında Pilot Bölge olarak belirlenen Aynalı Çarşı’da esnafa yönelik eğitimler dershane ortamında ücretsiz olarak verilecek.

İletişim, pazarlama, paketleme, mesleki İngilizce alanında bir ay boyunca ve haftanın dört günü verilecek olan eğitimlerde esnafın hizmet kalite standardının yükseltilmesi hedefleniyor.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir