Ayrıldığı Eşinin Anne ve Babasını Öldürüp Eşini Kaçırdı

21 Ağustos 2012

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde 1 yıl evli kaldığı eşinden ayrılan E. Y. ayrıldığı eşinin evini otomatik tüfekle basarak kayınpederini ve kayınvalidesini öldürüp, eşini kaçırdı.

Bir yıl evli kaldıktan ve daha sonra eşinden ayrılan E. Y. yaklaşık 10 gün önce ayrıldığı eşiyle tekrar barışarak eşi M. A.’yı (23) yanına alarak Güzeltepe köyündeki evine gitti. Sebebi bilinmeyen bir nedenle eşinden dayak yiyen A. buradan kaçarak baba evine geri döndü. Olayın ardından eşinin evine gelen Y. iddialara göre “Hepinizin kökünü kazıyacağım” diye tehdit ettiği ileri sürülen Y., iddialara göre dün gece saat 24.30 sularında eşinin evine giderek kapıyı çalar. Kapıyı açan Hüseyin Altan’a (48) otomatik av tüfeğiyle 3 el ateş eden zanlı içerde bulunan Mediha Altan’a da (41) bir el ateş ederek öldürür. Eşi M. A.’ı zorla yanına alan Y. olay yerinden uzaklaşır. Nereye gittiği bilinmeyen Y. ve M. A. güvenlik güçlerince aranıyor.

Eve gelen Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesinin ardından Altan çiftinin cesetleri, Bayramiç Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayın ardından soruşturma başlatan güvenlik güçleri, E.Y. ile kaçırdığı M. A. aranıyor.

[Medya Hedef]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir