Bafra Ticaret Borsasından Çanakkale Ticaret Borsasına Ziyaret

07 Ağustos 2015

Çanakkale Zaferinin 100. Yılı dolayısıyla Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kibaroğlu, Başkan Yardımcıları Ersal Usta ve Ali Engin Balcıoğlu, Genel Sekreter Bayram Tosun’dan oluşan heyet Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Bafra Ticaret Borsası Heyetine Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Üyesi Melih Gündoğdu ve Genel Sekreter Sevcan ELVER ev sahipliği yaptı.

Toplantıda Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kibaroğlu konuşmasında “Çanakkale Zaferinin 100. Yılı dolayısıyla 50 kişilik heyet olarak ilinize geldik. Çanakkale’de bulunmaktan ve Borsanızı ziyaret etmekten dolayı son derece mutluyuz. Ev sahipliğiniz için çok teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Kibaroğlu Bafra Ticaret Borsasının faaliyetleri ve projelerini anlattı.

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Üyesi Melih Gündoğdu “Bafra Ticaret Borsası’ndaki dostlarımızı Çanakkale’de ve Borsamızda ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyoruz. 2015 yılı hem bizler için hem de Ülkemiz için çok önemli bir yıl. Gelibolu Yarımadası’nda Anzak çıkarmasının 100’üncü yıldönümünün olduğu 25 Nisan 2015’te yoğun katılımın olması nedeniyle kente gelemeyen Avustralya ve Yeni Zelandalılar için bugün ikinci kez anma törenlerinin yapıldığını belirten Gündoğdu, Çanakkale Savaşlarının 100. Yılı olan 2015 yılında kurumlar arasındaki bu işbirliğimizin çok daha anlamlı ve değerli olacağını düşünüyoruz” dedi.

Meclis Üyesi Melih Gündoğdu devamla “Bafra Ticaret Borsası’nı İlimizde ve Borsamızda ağırlamaktan onur duyduğunu belirterek, bugünkü ziyaretiniz önümüzdeki günlerde borsalarımız arasında yapılacak olan işbirlikleri ve firmalarımız arasında ticaretin gelişmesine de vesile olacaktır” dedi.

Gündoğdu konuşmasında ayrıca Çanakkale Ticaret Borsası faaliyetleri ve projeleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.
Ziyaretin sonunda Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Üyesi Melih Gündoğdu Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kibaroğlu’na ziyaret anısına Çanakkale’ye özgü 100. Yıl özel tabağı ve Çanakkale tanıtım kitabı takdim etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir