Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağımsız Değerlendirici Süreci Başladı

Bağımsız Değerlendirici Süreci Başladı

GMKA 2018 Yılı Mali Destek Programı olan “Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi” Programı için Bağımsız Değerlendirici süreci başladı.
30 Mart Cuma günü başvuru süresi tamamlanan ve 82 Proje başvurusunun yapıldığı program için ön incelemelerin ardından bağımsız değerlendirici tarafından projeler değerlendirilmeye başladı.

GMKA 2018 Yılı Mali Destek Programı olan “Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi” Programı için Bağımsız Değerlendirici süreci başladı. Projelerin mali ve teknik açıdan değerlendirileceği değerlendirme sürecinin kısa bir süre içinde tamamlanması bekleniyor. Değerlendirmelerin Başvuru Rehberinde belirtilen puanlama kriterlerine göre yapılmasının ardından Değerlendirme Komitesi tarafından değerlendirme süreçlerine başlanacak. Bu değerlendirmelerden sonra oluşacak, destek almaya hak kazanan asil ve yedek başvuru sahiplerinin listesi nihai onay için Ajans Yönetim Kuruluna sunulacak. Söz konusu değerlendirmeleri yapan Bağımsız Değerlendiriciler Ajansın “Bağımsız Değerlendirici” program kapsamında yeterli uzmanlığı olan ve alanında en az beş yıllık tecrübeye sahip, teslim edilen projelerin hazırlık veya uygulanma aşamasında görev almamış veya almayacak olan kişiler arasından seçilerek görevlendiriliyor.
15.000.000 TL’lik bütçeye sahip Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programına TR22 Güney Marmara (Balıkesir-Çanakkale) Bölgesinde faaliyet gösteren kar amacı gütmeyen kurumlar (Kamu kurumları, meslek odaları, MYO’lar, Ceza İnfaz Kurumları vb.) başvuruda bulunmuştu.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir