Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bağlantısızlar Tiyatro, ‘Bedel’ ile Sahne Aldı

Bağlantısızlar Tiyatro, ‘Bedel’ ile Sahne Aldı

Çanakkale Belediyesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü ortaklığı ile düzenlenen Dünya Tiyatrolar Günü Etkinliklerinde, birbirinden farklı ve değerli oyunlar sahnelenmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Bağlantısızlar Tiyatro, “Bedel” isimli oyunlarıyla 25 Mart 2015 Çarşamba günü Çanakkaleli izleyici ile buluştu. Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Salonu’nda sahnelenen oyuna özellikle Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.

Arthur Miller’in yazıp, Nüvit Özdoğru’nun çevirdiği oyunun yönetmen koltuğunda Emre Koyuncuoğlu oturuyor. Bedel aile, yaşam, özveriler, tercihler, koşullar temalarıyla farklılıkları olan iki kardeşin kendileriyle ve birbirleriyle olan barışma mücadelesini mercek altına alıyor.

İki saat, iki perde süren oyuna Belediye Başkan Vekili Ali Uyanık Eşi ile birlikte katılarak, finalde oyunculara çiçek takdim etti.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir