Bakanlardan Çan Belediye Başkanı, Cumhuriyet Savcısı ve Kaymakama Ziyaret

Bakanlardan Çan Belediye Başkanı, Cumhuriyet Savcısı ve Kaymakama Ziyaret
27 Temmuz 2009

Kale Grubu ile Kaleseramik Fabrikaları’nın 52. kuruluş yıldönümü ve Geleneksel Seramik Bayramı kutlamalarına katılmak üzere Çanakkale’nin Çan ilçesine gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Bakanlar Cemil Çiçek, Vecdi Gönül ve Faruk Nafiz Özak ilk önce Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’yu makamında ziyaret etti. Başkan Kuzu ziyarette, ilçeye yapılması gereken yatırımlar hakkında bilgi verdi. Bakan Özak da burada yaptığı konuşmada, yer temininin sağlanması sonrasında ilçeye Gençlik Merkezi yapacaklarını söyledi. Kati teslimi yapılmayan Çan Spor Salonu’ndaki eksikliklerin de giderileceğini kaydeden Bakan Özak, Kocabaş Çayı kenarında atıl vaziyette duran Kültür Sarayı’nın da belediyeye devredilerek gerekli güçlendirmeler sonrasında faaliyete geçirileceğini belirtti.

Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’nun ziyaretinden sonra Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ile Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Çan Cumhuriyet Başsavcısı Mevlüt Yalçın’ı, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ise Çan Kaymakamı Hasan Gözen’i makamında ziyaret etti.

Bakanların Çan’da Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Çan Cumhuriyet Başsavcısı Mevlüt Yalçın ve Çan Kaymakamı Hasan Gözen’i ziyaretlerinde Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, AK Parti Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku da hazır bulundu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir