Bakanlık Müşaviri Demirsoy, Gelibolu Milli Parkı’nda İncelemelerde Bulundu

Bakanlık Müşaviri Demirsoy, Gelibolu Milli Parkı’nda İncelemelerde Bulundu
08 Kasım 2013

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakanlık Müşaviri İbrahim Hakkı Demirsoy, Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakanlık Müşaviri İbrahim Hakkı Demirsoy, Çanakkale Muharebelerinin 100. Yılı hazırlıkları kapsamında yapılan çalışmaları yerinde görmek ve bilgi almak için Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakanlık Müşaviri İbrahim Hakkı Demirsoy, Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda Çanakkale Zaferinin 100. Yılına yaraşacak projelerin son durumları ve bütün Gelibolu yarımadasında ki restorasyon ve Şehitliklerin ihya çalışmalarını yerinde kontrol etti. Doğa Koruma ve Milli Parklar 3. Bölge Müdürü İsrafil Erdoğan, Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdür Yardımcısı Erhan Alhan, projeleri yürüten Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürlüğü teknik ekipler ve müteahhit firma yetkililerinin yapılan çalışmalar hakkında Bakanlık Müşaviri İbrahim Hakkı Demirsoy’u bilgilendirdikleri bildirildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir