Banu Alkan Gelin Oldu

12 Şubat 2011

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Banu Alkan, Çanakkale’de açılan “Evlilik Fuarı”nda gelinlik giydi.

Çanakkale’de Kolin Hotel Megaron Salonu’nda açılan “Evlilik Hazırlıkları 2011 Fuarı”na konuk olan ünlü oyuncu Banu Alkan, karma gelinlik defilesinde podyuma çıktı. Giydiği gelinlikle dikkatleri üzerine çeken Banu Alkan, basın mensuplarının da sorularını cevaplandırdı. Banu Alkan gelinliği giymesine rağmen damadı bir türlü bulamadığını belirterek, “Gelinliği giydim ancak, damadı bulamadık” dedi. Gazetecilerden birinin, “Kaç beden gelinlik giydiniz” sorusuna sinirlenen Banu Alkan, “Sizce kaç beden” dedi.

Gazetecinin “İçeride 36 beden giydiğiniz söyleniyor” cevabı karşısında kahkahalar atan Alkan “Çok teşekkür ederim” diyerek yardımcılarına kaç beden olduğunu sordu.”Onların da ’38 beden’ demesi ile kahkahalarına devam eden Banu Alkan, “Gördünüz” demekle yetindi.

“KAZDAĞLARINDA ALTIN ARAMALARINA VE DİĞER YERLERDEKİ TERMİK SANTRAL YAPIMINA KARŞIYIM”
Banu Alkan, son günlerde Kazdağlarında altın arama çalışmalarına izin verilmesi ile ilgili de açıklamalarda bulunarak, “Ben doğaya karşı yapılan bütün çalışmalara karşıyım. Bu kapsamda Kazdağları’nda altın aramaya da, ülkemizin diğer noktalarındaki termik santrallere de karşıyım. Doğa bu şekilde kalmalı. Tahrip edilmemeli” dedi. Yeni albümü ile ilgili çalışmaların son aşamaya geldiğini de belirten Banu Alkan, “Kısa süre içinde yeni kasetim geliyor” dedi.

GELİNLİKLE GÜÇLÜKLE YÜRÜYEBİLDİ
Öte yandan, giydiği gelinliğin zaman zaman ayağına takılması sebebiyle zor anlar yaşayan Banu Alkan, lobiden podyuma kadar yürürken yardım aldı. Güçlükle podyuma gelebilen Banu Alkan, daha sonra defilede alkışlar altında gelinliği sergiledi. Hayranlarının bol bol fotoğraf çektiği defile sonunda ise kendisi için özel olarak hazırlanan yerde oturan Alkan, hayranlarına imza dağıttı.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir