Barış Kupasını Değerlendirdiler, Yeni Hedef Balkanlar!

21 Eylül 2016

Çanakkale Belediyespor Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen Barış Kupasının dokuzuncusu, 16-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Anafartalar Spor Salonunda oynanan karşılaşmalara ev sahibi Çanakkale Belediyespor, Sarıyer Belediyespor, Seramiksan ve Bulgaristan’dan Maritza Plovdiv takımları katıldı. Takımlar karşılaşmalarda başarılı bir performans sergilerken, turnuva sonunda katılımcı takımlara plaket ve madalya takdiminde bulunuldu.

Sıradaki Hedef; Balkan Kupası
1
Öte yandan, Barış Kupası sonrası basın mensuplarıyla bir araya gelen Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu ve takım oyuncuları hem Barış Kupasını hem de sezon öncesi takımın durumunu değerlendirdi.
Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güneşhan, bu yıl 9. kez düzenlenen Barış Kupasının hem genel hem de takım adına oldukça başarılı geçtiğini ifade etti. Yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlandıklarını belirten Güneşhan, hedefin Ekim ayında Çanakkale’de düzenlenecek olan Balkan Kupası olduğunu kaydetti. Yıllar önce yerelde mücadele eden Çanakkale Belediyespor’un önce ulusal daha sonra da uluslararası alanda mücadele vermeye başladığını söyleyen Güneşhan, ligdeki iddialarının sürdüğünü, Avrupa ve Dünya çapında da başarıyı yakalayacaklarına inandıklarını kaydetti. Güneşhan, bu süreçte kentin ve kentlinin desteğinin de önemli olduğunu belirterek, katkı veren sponsorlara da teşekkürlerini iletti. Güneşhan sözlerini başarılı bir sezon temennisinde bulunarak tamamladı.
Antrenör Üzeyir Özdurak ise, Barış Kupasının verimli geçtiğini ve bu sayede Balkan Kupası öncesi eksiklikleri görme fırsatı yakaladıklarını söyledi. Sezona yoğun olarak hazırlandıklarını belirten Özdurak, sakatlıkların olmadığı, başarılı bir dönem dilediğini söyledi.
Toplantıya Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Türkmen ve takım kaptanı Seda Türkkan da katıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir