Baro Başkanı Bülent Şarlan’dan Adana Barosu’na Ziyaret

Baro Başkanı Bülent Şarlan’dan Adana Barosu’na Ziyaret
21 Eylül 2013

“Mesleki Sorunlar ve Çözüm Yolları” sempozyumu nedeniyle, Adana’da bulunan Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Adana Barosu Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık’ı ziyaret ederek mesleki konularda görüş alışverişinde bulundu.

Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Adana Barosu’nun çalışmalarını takdirle ve ilgiyle takip ettiğini belirterek, “Adana Barosu’nun ev sahipliğinde yapılacak sempozyumun, mesleğimize ve ülkemize önemli açılımlar katacağına inanıyorum” diye konuştu.

Çanakkale Barosu’ndan yapılan açıklamada Adana Barosu öncülüğünde, bugün Seyhan Oteli’nde başlayacak “Mesleki Sorunlar ve Çözüm Yolları” sempozyumunda avukatların sorunlarının masaya yatırılacağı, Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın da, “Baroların Toplumsal İşlevleri ve Yargı Erki İçerisindeki Durumu, Avukatlık Mesleğinin İtibarsızlaşma Sorunu” başlıklı oturumun başkanlığını yapacağı belirtildi. Oturumun konuşmacıları ise Zonguldak Barosu Başkanı Av.İbrahim Kerem Ertem, Adana Barosu 21. ve 22. Dönem Başkanı Av.Necati Erdem ve Adana Barosu Avukatlarından Murat Karan olacak.

Ziyaret sonunda Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Adana Barosu Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık’a üzerinde Truva atının figürünün olduğu bir armağan takdim etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir