Başarılı Halk Otobüsü Şoförüne Teşekkür

Başarılı Halk Otobüsü Şoförüne Teşekkür
06 Temmuz 2013

Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hayati Gürses kentlilerden gelen takdirlerle birlikte dikkat çeken başarılı halk otobüsü şoförü Şerif Yüksel’e teşekkür etti.

Çanakkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kent içindeki ulaşım hizmetlerinin kalitesini her geçen gün artırmak için çalışmalarını sürdüren Çanakkale Belediyesi’nin halktan gelen şikayetleri de göz önünde bulundurarak halk otobüsü şoförlerine yönelik sağladığı periyodik eğitimlerin olumlu geridönüşleri de gelmeye başladı.

Son olarak Belediye Denetimli Halk Otobüsü şoförlerinden Şerif Yüksel, yolcularla kurduğu iletişim ve başarısı nedeniyle dikkat çekti. Yüksel’in, kullandığı halk otobüsüne binen hem kentin yabancısı olan yolculara hem de Çanakkalelilere gösterdiği ilgi ve alaka yolcular tarafından takdir edildi. Yüksel’in yardımseverliği ve iletişiminden memnun kalan yolcular, bu memnuniyetlerini Belediyemizin ilgili birimlerine bildirdi.

Yolcuların takdirini kazanan halk otobüsü şoförü Şerif Yüksel’i makamında ağırlayan Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ve ziyarete eşlik eden Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hayati Gürses, yolcu memnuniyetindeki artış ve başarısı nedeniyle Yüksel’i tebrik etti. Başkan Yardımcısı Ali Sürücü, yolcu memnuniyetine ağırlık verilerek gerçekleştirilen eğitimlerin sonucunda, bu tür olumlu geri dönüşlerin, kendilerini de memnun ettiğini belirtti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir