Başkan Gökhan, 18 Mart Motosiklet Derneği Üyeleri ile Bir Araya Geldi

Başkan Gökhan, 18 Mart Motosiklet Derneği Üyeleri ile Bir Araya Geldi
14 Şubat 2014

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 18 Mart Motosiklet Derneği üyeleri ile bir araya geldi, buluşma renkli görüntülere sahne oldu.

Yaklaşık üç aydır faaliyette olan 18 Mart Motosiklet Derneği yönetimi, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ağırladı. Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği ziyarette kadın ve erkek üyelerin yanı sıra, miniklerin de bulunması dikkat çekti. Başkan Gökhan’ın da derneğin amblemlerinin bulunduğu montlardan giyerek motorcularla keyifli bir sohbet gerçekleştirdiği ziyarette, derneğin faaliyet ve projeleri hakkında da görüşüldü.

Dernek Başkanı Ömer Lütfü Günay, 2014 Eylül ayında Çanakkale’de ilki düzenlenecek olan Motosiklet Festivali için çalışmaları sürdürdüklerini belirtti. Günay, ilk festivalin ulusal çapta düzenleneceğini, ileriki yıllara da taşımak istedikleri festivalin uluslararası boyuta taşınacağını da sözlerine ekledi.

Dernek üyelerinin çalışmalarını başlattığı Motosiklet Festivali’nin kentin yurt içi ve yurt dışı tanıtımı açısından da oldukça önemli olduğunun altını çizen Başkan Gökhan ise, derneğin bu çalışmalarını ilgiyle takip ettiğini ve gereken konularda destek vermeye açık olduklarını söyledi. Başkan Gökhan, “Sizlerin aktivite ve sosyal etkinlikleriniz, kentteki barış ortamına da destek veriyor. Motosiklet önemli bir merak ve uğraş. Sizler gibi bu işe bilimsel ve sportif bir bilinçle yaklaşanlar sayesinde, bu işin kültürü de kentte yayılıyor. Onun için sizlerin çalışmalarını önemli buluyorum” diye konuştu. Batı ülkelerinde motosiklet akvitelerinin yoğun olduğunu da belirten Başkan Gökhan, Çanakkale’de de bu faaliyetlerin başlamasını sevindirici bulduğunu kaydetti.

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaret sonunda Başkan Gökhan’ın motosiklet ile poz vermesi de renkli görüntüler oluşturdu.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir